BAZA WIEDZY CDVI

Grupa CDVI

CDVI Group z siedzibą w Paryżu we Francji, od 1985 roku jest globalnym producentem  elektronicznych systemów zabezpieczeń budynków oraz automatyki drzwi i wjazdów.

W naszych fabrykach oraz centrach badawczo-rozwojowych, nieustannie pracujemy nad nowymi produktami, które będą spełniać nie tylko oczekiwania funkcjonalne naszych klientów, ale również będą charakteryzować się nowoczesnym  wzornictwem spełniającym wymagania dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób z ograniczoną sprawnością ruchową.
Przy tym wszystkim w wielu aspektach jesteśmy liderem, gdzie wyznaczamy trendy, wprowadzając na rynek nowatorskie rozwiązania, które są chronione prawem patentowym.


Ważne są priorytety

CDVI wyznacza standardy obsługi i wsparcia technicznego w ramach opieki i usług:
- przedsprzedażowych
- sprzedażowych
- posprzedażowych
- gwarancyjnych
- pogwarancyjnych
Najważniejszym jest jednak zapewnienie klienta końcowego, o tym że produkty CDVI instalowane przez licencjonowanych partnerów CDVI, to najlepszy możliwy wybór. Dlatego tak ważne jest, aby wszelkie potencjalne problemy związane z działaniem produktów, były natychmiast zgłaszane do partnerów CDVI. Nie możemy dopuścić do sytuacji, aby klient końcowy był narażony na ryzyko dla ciągłości działania biznesu z powodu niewłaściwej pracy urządzeń, dlatego też licencjonowani instalatorzy CDVI, są upoważnieni do podejmowania decyzji o wymianie produktów na nowe - bez wcześniejszego zgłoszenia do CDVI.